Szukaj

ZWROTY I REKLAMACJE

ZWROT / WYMIANA

Zwrotu lub wymiany można dokonać w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Zwracany lub wymieniany towar nie może nosić śladów użytkowania, nie może być uszkodzony, musi posiadać oryginalne metki. Jeśli chcesz wymienić towar prosimy o kontrakt telefoniczny:

+48 606 45 75 39 lub mailowy: feemaonline@gmail.com.

Do wysyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu i formularz zwrotu/wymiany: http://static.shoplo.com/7481/files/formularz-zwro...   . Sklep nie przyjmuje przesyłek nadanych za pobraniem. Produkt odeślij (na własny koszt) na adres:

Adres :

Me complete

Celina Bandrowska

ul. K. Jagiellończyka 8c/2a

50-240  Wrocław

Zwrot należności obejmuje wartość odsyłanego towaru, zwrotowi nie podlegają koszty wysyłki. Po otrzymaniu zwrotu niezwłocznie zwrócimy Ci pieniądze na wskazany w formularzu numer konta. 

REKLAMACJE

Gwarancja na nasze produkty trwa 12 m-cy. Jeśli w tym czasie zauważysz, że nasz produkt ma wady fabryczne możesz go zareklamować. W tym celu wypełnij formularz reklamacyjny: http://static.shoplo.com/7481/files/formularz-rekl...  i odeślij go z dowodem zakupu na adres:

Me complete

ul. K. Jagiellończyka 8c/2a

50-240 Wrocław


Reklamacji nie podlegają:

- uszkodzenia mechaniczne

- uszkodzenia elementów ozdobnych

- uszkodzenia powstałe na skutek nie stosowania się do zaleceń producenta co do sposobu czyszczenia i konserwacji odzieży

Pamiętaj, że reklamowany towar odsyłasz na swój koszt. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe zwrócimy poniesione przez Ciebie koszty transakcji. Gwarantujemy, że ustosunkujemy się do każdego żądania reklamacyjnego w ciągu 14 dni.Cart

Twój koszyk jest pusty

Wybierz pierwszy produkt